Пират из "Торнадо" негодует

От материала http://colonelcassad.livejournal.com/2152889.html с личными делами карателей из ОПГ "Торнадо", у фигурантов нехило бомбануло.

В интернет попали данные бывшего батальона Шахтерск. Об этом в своем Facebook написал бывший боец подразделения, а сейчас нацгвардеец Денис Малыхин.

 
“Вчера в сети попали списки участников батальона Шахтерск, ныне Торнадо. Причем – это был явный слив из архивов МВД, там явно крыса и не одна. Я уже не могу молчать“, – написал он.

 
“Посмотрите на мое фото к этому посту, а также фотки по ссылке – их нам не давали на руки, их делали в участке на удостоверение. Это архивные карточки МВД“, – уточнил нацгвардеец.


Ні, ну це вже край!!! Я чекав багато, але такого... Не знаю, за що ми стояли на Майдані, але не за такий ніж в спину точно. Вчора в мережі попали списки учасників батальону "Шахтарськ", нині "Торнадо". Причому - то був явний злив з архівів МВС, там явно щур і не один. Я вже не можу мовчати.
Минулим літом я пройшов з багатьма ціми хлопцями гарячі точки, включаючи присловутий Іловайськ, а тепер мало того, що це все забулося - в Нацгвардії я, наприклад, знову став звичайним солдатом, не зважаючи на те, що маю вищу освіту та притендую хоч на якесь підвищення, після того, де був, рівно, як і більшість хлопців, так нас іще якась мерзота тупо злила ворогу!!! З адресами, телефонами та фото.
Подивіться на моє фото до цього поста, а також фотки за посиланням - Їх нам не давали на руки, їх робили у відділку, на посвідчення. Це архівні картки МВС.


Он также добавил, что вчера ему уже угрожали – звонили из Москвы с номера, который начинается на +7 (код России).

http://news.bigmir.net/ukraine/893294-V-Set---slili--lichnye-dannye-bojcov--Shahterska---rasformirovannogo-za-maroderstvo - цинк

2 комментария:

  1. - Сынок, серьгу в ухе носят или пираты, или 3,14дорасы,
    и если я сейчас гляну в окно и не увижу там пиратского
    брига с "Весёлым Роджером", то моё отношение к тебе,
    сынок, кардинально изменится !!! :-) :-) :-)

    ОтветитьУдалить
  2. Анонимныйапреля 22, 2015

    Слава Беркуту и слава КиберБеркуту!!!!

    ОтветитьУдалить